Nasza specjalność :: Targi nieruchomości

 • W połowie 2009 roku nawiązaliśmy współpracę w firmą M-EXPO w zakresie organizacji i reklamy Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji. Owocem tej umowy jest nowy wizerunek targów, nowa lokalizacja i wierzymy, że także nowa, lepsza jakość imprezy.

  Szczegółowy opis

  Odpowiadamy za pozyskanie i kontakt z wystawcami, przygotowywanie wszelkich materiałów reklamowych dotyczących targów i wystawców, organizację biura targowego oraz imprez towarzyszących: opiekę nad dziećmi, konferencje, kawiarenkę i bankiet. Jesteśmy również odpowiedzialni za kontakty z mediami i patronami medialnymi.

  W ramach współpracy wydajemy gazetę targową „Zachodniopomorski Przewodnik po Nieruchomościach”, w którym prezentujemy oferty biur nieruchomości i deweloperów a także firm z branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

  Uczestnikom targów oferujemy kompleksową aranżację stoiska targowego, wyklejenie ścianek wystawienniczych, wynajem hostess, projektowanie i produkcję materiałów reklamowych takich ulotki, plakaty, gadżety, gazetki.

  Więcej o targach na www.zachodniopomorskie.nieruchomosci.pl

Inne projekty